آمیزه های لاستیکی (کامپاوند)

آمیزه های لاستیکی (کامپاوند)

تولید رولهای آمیزه لاستیکی مناسب جهت استفاده در دستگاه های اکستروژن

تولیدات متنوع لاستیکی در رنگهای مختلف و نیز بهره گیری از تکنلوژی های نو مانند دستگاه های اکستروژن لاستیک در پروسه های تولید نیاز مند متریال ویژه با رنگ های مختلف را داراست که این مجموعه توانایی ارائه آن به مشتری را داراست

ارائه کامپاوند به صورت شیت برای برش مشتری بنا به نیاز خود و قالبگیری

تولید قطعات به وسیله دستگاه های قالبگیری تحت فشار نیاز به تامین آمیزه لاستیگی با تیغه های برش به شکل قالب برای سهولت در تولید و نیز صرفه جویی در مصرف مواد اولیه برای مقرون به صرفه ساختن محصول می باشد که این پروسه نیاز به صفحات لاستیک اولیه می باشد.

توانایی تولید انواع آمیزه های لاستیکی در ویژگی ها و رنگهای مختلف

این مجموعه با بهره گیری از نیروهای متخصص توانایی تولید انواع لاستیک در رنگهای مختلف و نیز تولید آمیزه با خصوصیات و شرایط خاسته شده توسط مشتری را داراست.
پانل اولین تولید کننده انبوه کامپاوند لاستیکی در رنگهای مختلف

تولید انواع آمیزه های سیلیکون در رنگهای متنوع

تولید محصولات آرایشی بهداشتی مستلزم استفاده از سیلیکون در ساختار آنهاست که امروزه این متریال حتی در تولید قطعات و پوشش های مختلف الکترونیکی مانند کامپیوتر و موبایل و امثال هم رواج بستاری یافته است شرکت پانل توانایی تولید این متریال ویژه را داراست.

با دیگر محصولات ما آشنا شوید...

ارتباط با ما

   گروه صنعتی پانل (تولیدی صنعتی پارسا اوج نوین لاستیک) با پیشینه چهل ساله نامی آشنا برای اهل فن در حوزه تولید فرآورده های لاستیکی به ویژه زیره و قطعات میباشد.
   به لطف خداوند متعال توانسته ایم در این چهار دهه با استفاده از تجربیات و بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد مسیر پر فراز و نشیب تولید را با موفقیت طی نماییم و امروز به عنوان یکی از تولید کنندگان نمونه و بروز صنعت لاستیک مطرح باشیم ، با وجود ظهور رقبایی جدید باز در میدان کارزار تولید حرفهای بسیاری را برای گفتن داریم .