زیره های لاستیکی

زیره های لاستیکی

زیره های مقاوم در برابر حرارت غیر مستقیم تا دمای 220 درجه سانتی گراد

زیره های مقاوم در برابر حرارت مناسب برای محیط هایی با دمای بالا و حفظ ایمنی برای اپراتورهای شاغل در این محیطها نیاز روز افزون به ابزارهای کاری مانند کفشهای مناسب این امر را ضروری ساخته و گروه صنعتی پانل نیز این نیاز را شناسایی و در همین راستا تولید زیره های مقاوم در برابر حرارت را در دستور کار خود قرار داده است.

زیره های ایمنی مقاوم در برابر سایش مناسب برای استفاده در معادن

زیره های تولید شده در این مجموعه با به کارگیری کارآمد وریاند تولید و به ویژه فرمولاسیون دقیق مهندسین پلیمر شرکت ، این مجموعه را قادر ساخته است تا زیره هایی با مقاومت سایشی بالاتر از حد استاندارد تولید نماید و یکی از چند شرکت تخصصی در زمینه تولید زیره های لاستیکی به شمار آید.
.

تولید زیره های اختصاصی کوه نودی و شرایط سنگلاخی و سخت

بنا به نیاز ورزشکاران به ویژه کوه نوردان جهت استفاده از کفش هایی ایمن و دارای قدرت ارتجاعی بابا و نیز ساختار که از سور خوردن و لغزش بتواند آنها از خطرات مصون نگهدارد ، این شرکت توانسته است تا با فرآوری و تولید زیره هایی با ویژگی های مذکور در زیل تولید این کفشها قرار گرفته و به صورت کاملا تخصصی در آن وارد شود.

اولین تولید کننده زیره های اسپرت لاستیکی با قابلیت ارنجاعی بالا و دانسیته پایین

از آنجایی که دیگر زیره ها مانند پیو مقاومت سایشی و عمر تولانی لاستیک را دارا نیست و این ویژگی بسیار مهم در دوام و پایدار پاپوشها بسیار موثر هست ، این شرکت توانسته است با بهره گیری از  مشاورات خود در ساخت قالبهایی به شکل اسپرت با حفظ ظاهری آراسته برای تولیدات خود مقاومت بی نظیر لاستیک را به محصولات اسپرت بگنجاند.

تولید زیره های کفش های ایمنی مقاوم در برابر سایش و سطوح ناهموار

گروه صنعتی پانل توانسته است با تولیدات جدید و فرمولاسین ویژه زیره هایی با مقاومت بالا جهت شرایط سخت محیطی طراحی و تولید نماید و نقاط ضعف صنعت لاستیک را شناسی و پس از تحقیقات گسترده آنها حل و فصل نماید و با نظارت بر کل پروسه تولید از فرآوری تا فاینال محصول را ارزیابی و اصلاح نموده و محصول باکیفیت را عرضه کند.

زیره های نیم بوت با قابلیت ارتجاعی بالا و عمری طولانی در برابر شرایط سخت محیطی

نیم بوت ها به علت استفاده طولانی مدت نیازمند مقاومت بالا و به اصلاح متخصصین تولید “نیازمند مقاومت قدم زنی بالا” می باشد بر مبنای استاندارد تعداد قدم استاندارد 50000 میباشد که این شرکت مقاومتی به مراتب بالا تری را جهت محصولات خود به مشتریان ارائه میدهد ، که این خود باعث افزایش مرقوبیت و استقبال محصول نهایی شده است.

زیره هایی با ویژگی مقاومت در برابر روغن و عناصر آلی و مواد شیمیایی

اشتغال و فعالیت در محیط های آزمایشگاهی و صنعتی پتروشیمی و محیط های آغشته به مواد آلی و روغنی نیاز من پاپوش های مقاوم را دارد که البته با توجه به ویژگی های ساختاری دیگر زیره ها مانند پیون و پی وی سی فقط می توان از زیره های ویژه تولید این محصول در قالب لاستیک تامین گردد که شرکت پانل توانای تولید آن را داراست.

تولید انحصاری زیره های لاستیکی رنگی با طیف گسترده ای از رنگهای مورد سفارش

یکی از نقاط ضعف برخی از شرکتهای تولید کننده فرآورده های لاستیکی در رنگ محصولات میباشد ، این درحالی است که شرکت پانل حدود 30 سال است در تولید محصولات رنگی به ویژه زیره ها لاستیکی از طیف گسترده ای از رنگهای مورد سفارش مشتریان خود بهره می گیرد و توانایی تولید هر نوع زیره با ویژگی های خاص را نیز داراست.

ارتباط با ما

   گروه صنعتی پانل (تولیدی صنعتی پارسا اوج نوین لاستیک) با پیشینه چهل ساله نامی آشنا برای اهل فن در حوزه تولید فرآورده های لاستیکی به ویژه زیره و قطعات میباشد.
   به لطف خداوند متعال توانسته ایم در این چهار دهه با استفاده از تجربیات و بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد مسیر پر فراز و نشیب تولید را با موفقیت طی نماییم و امروز به عنوان یکی از تولید کنندگان نمونه و بروز صنعت لاستیک مطرح باشیم ، با وجود ظهور رقبایی جدید باز در میدان کارزار تولید حرفهای بسیاری را برای گفتن داریم .