قطعات لاستیکی

قطعات لاستیکی

تولید گسترده قطعات سیلیکونی با رنگهای سفارشی

سیلیکون یکی از متریالهای مقاوم در برابر حرارت و نیز روغن جهت تولید قطعات بسیار مناسب می باشد البته ایجاد مشخصات مختلف همچون تغییر سختی و مقاومت در برابر فشار و دیگر پارامترها نیازمند تخصص می باشد که این امر در شرکت پانل با تکیه بر تجربه و نیروی متخصص امکان پذیر گردیده است.

مشاوره در تولید قطعات جدید و ساخت قالبهای و پشتیبانی طرح های نوآوری در صنعت قطعات

همه روزه استفاده از فرآورده های پلیمری در صنایع مختلف من جمله ماشین سازی رو به گسترش است و هر روز بیش از پیش برای تولید انبوه این قطعات نیاز به نوآوری در ساخت قالب ها و مواد اولیه مناسب جهت فرآوری این قطعات مورد نیاز است که این مجموعه مشاور خوبی برای تولیدکنندگان است.

تولید انواع قطعات لاستیکی خودرو و ماشین آلات

تولید انواع قطعات و نیز مشاوره ساخت و پیاده سازی پروسه تولید آن و نیز تامین مواد اولیه مورد نیاز جهت قالب گیری پروسه ای جامع از تولید قطعات را برای گروه صنعتی پانل میسر نموده است.
سابقه 35ساله این شرکت شاهدی بر این ادعاست.

تولید قطعات لاستیکی در رنگها و ویژگی های فیزیکی مختلف

توانایی تولید مترایل رنگی از لاستیک خان (کامپاوند) این شرکت را در تولید قطعات لاستیکی رنگی بنا به سفارش مشتریان نیز توانمند ساخته است ، این درحالی است که اکثر تولید کنندگان فقط توانایی مانور بر روی لاستیک های مشکی را دارا هستند ولی شرکت پانل در طیف گسترده ای از رنگ ها…

ارتباط با ما

   گروه صنعتی پانل (تولیدی صنعتی پارسا اوج نوین لاستیک) با پیشینه چهل ساله نامی آشنا برای اهل فن در حوزه تولید فرآورده های لاستیکی به ویژه زیره و قطعات میباشد.
   به لطف خداوند متعال توانسته ایم در این چهار دهه با استفاده از تجربیات و بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد مسیر پر فراز و نشیب تولید را با موفقیت طی نماییم و امروز به عنوان یکی از تولید کنندگان نمونه و بروز صنعت لاستیک مطرح باشیم ، با وجود ظهور رقبایی جدید باز در میدان کارزار تولید حرفهای بسیاری را برای گفتن داریم .