محصولات

محصولات

گروه صنعتی پانل بنا به توانایی تولید ، فرآوری و فاینال محصولات لاستیکی و نیز با بهره گیر از توان متخصصین خود در امر فرمولاسیون و نیز تولید آمیزه ها و محصولات لاستیکی دارای مزیت رقابتی بساری در کمیت و کیفیت محصولات خود می باشد.

از همین روست که این مجموعه تولیدات را در تمام مراحل کاری خود از آمیزه های لاستیکی گرفته تا محصولات نهایی مانند زیره و قطعات لاستیکی را به مشتریان خود عرصه می نماید ، توان تولید این مجموعه و اشراف کامل بر روی کلیه پروسه های فرآوری و فاینال و بهره گیری از آزمایشگاه بروز توانسته است تا رضایت مشتری رو افزایش داده و بر تنوع محصولات خود بیافزاید.

ارتباط با ما

   گروه صنعتی پانل (تولیدی صنعتی پارسا اوج نوین لاستیک) با پیشینه چهل ساله نامی آشنا برای اهل فن در حوزه تولید فرآورده های لاستیکی به ویژه زیره و قطعات میباشد.
   به لطف خداوند متعال توانسته ایم در این چهار دهه با استفاده از تجربیات و بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد مسیر پر فراز و نشیب تولید را با موفقیت طی نماییم و امروز به عنوان یکی از تولید کنندگان نمونه و بروز صنعت لاستیک مطرح باشیم ، با وجود ظهور رقبایی جدید باز در میدان کارزار تولید حرفهای بسیاری را برای گفتن داریم .