نوآوری در تولید زیره های ایمنی برای شرایط ویژه

نوآوری در ساخت انواع زیره کفش های ایمنی

تولید زیره های کفش های ایمنی سالیان طولانی است که در مجموعه پانل در حال تولید هست و این تولیدات طبق عرف و استاندارد کفش های ایمنی با سختی 63 الی 65 ارائه می گردد و بنا به شرایط محیطی دارای ویژگی های منحصر به فردی از لحاظ مقاومت در برابر ازون و رطوبت و هم چنین مقاومت سایشی در رنج 180 الی 200 میلی متر مکعب می باشد.
کلیه تولیدات کارخانه های گروه صنعتی پانل در آزمایشگاه این مجموعه از کلیه موارد قابل کنترل مانند تست قدم زنی ، دانسیته مستر ، مقدار مقاومت سایشی ، تست کشش ، سختی و دیگر موارد استاندارد مورد ارزیابی و کنترل مستمر قرار می گیرد.
مسترهای فرآوری شده این کارگاه ها در قالب کامپاوند توسط سیستمی مدیریت شده از ابتدای خرید مواد اولیه و تست های ارزیابی کیفی تا مرحله میکس در سیکل بنبوری و در آخر تولیدآمیزه های لاستیکی توسط کادر مجرب این شرکت مستمرا مورد ارزیابی قرار می گیرد.
کلیه کنترل های صورت گرفته در این سیستم باعث می گردد تا تولیدات خروجی این شرکت دارای کمترین اختلاف از حیس خصوصیات ظاهری و مهندسی باشد.
گروه صنعتی پانل با توجه به تجربیات خود در تولید انواع زیره های لاستیکی و به توفیق وجود تکنولوژی های برتر این صنعت امروزه قادر است تا کلیه خواسته ها و انتظارات مشتریان را از لحاظ فنی طبق اصول و استانداردهای جهانی در محصولات پیاده سازی نماید.

راه حل های ویژه برای محیط های کاری ویژه

ما امروز توانسته ایم با استفاده از فرمولاسیون مواد اولیه و هم چنین پیاده سازی پروسه فرآوری متنوع و بعضا پیچیده زیره هایی ویژه برای مشتریان خود طراحی و تولید نماییم تا بنا به شرایط محیطی سخت مانند کار در معادن و کارخانه های ذوب فلزاتی چون آهن و آلومینیم ، کار در محیط هایی دارای چربی و مواد آلی با غلظت بالا و یا در محیط های مرطوب و مواجه مستمر با مایعات و در کل بنا به سفارش مشتری خود زیره های ویژه کاری آنها را فراهم آوریم.
به این واقعیت واقف هستیم که دسته کم در ایران یکی از پیشتازان تولیدات زیره با تکنیکها و فرمولاسیون های ویژه هستیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

   گروه صنعتی پانل (تولیدی صنعتی پارسا اوج نوین لاستیک) با پیشینه چهل ساله نامی آشنا برای اهل فن در حوزه تولید فرآورده های لاستیکی به ویژه زیره و قطعات میباشد.
   به لطف خداوند متعال توانسته ایم در این چهار دهه با استفاده از تجربیات و بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد مسیر پر فراز و نشیب تولید را با موفقیت طی نماییم و امروز به عنوان یکی از تولید کنندگان نمونه و بروز صنعت لاستیک مطرح باشیم ، با وجود ظهور رقبایی جدید باز در میدان کارزار تولید حرفهای بسیاری را برای گفتن داریم .